KOMBİ TAMİR SERVİSLERİ

İstanbul Kombi Servisleri

Polat SERVİS olarak ALARKO kombi servis hizmetini İstanbul'un her ilçe ve mahallesinde sunmaktayız.

Kombi servisi, kombi kart tamiri, kombi bakımı, kombi arıza tesbiti, kombi parça değişimi ve kombi ile ilgili bütün hizmeti vermekteyiz.

İstanbul'un hemen hemen bir çok ilçesinde, özellikle Avrupa yakasında yılların tecrübesi ve güçlü teknik kadro ile daima hizmetinizdeyiz.

Bir telefon kadar yakınız. 0212 506 52 36 - 0530 660 60 68 numaralı telefondan bize ulaşarak, alarko kombi servis hizmetinden faydalanabilirsiniz.
İstanbul'un her bölgesini ağ gibi saran güçlü teknik ekibi bünyesinde barındıran alarko kombi servisi her geçen gün daha da güçlenmekte, siz değerli müşterilemize daha iyi hizmeti hedeflemektedir.

Tecrübeli teknik ekip, gelişen teknolojiye uyum sağlama ve en önemlisi müşteri memnuniyetini benimsemiş bir servis hizmeti sunmaktayız.

İstanbul'da her ilçe ve semtte servisimiz bulunmaktadır. Kombi arızalarında, bakım zamanı geldiği anda, bizleri arayabilir en kaliteli servis hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Alarko kombi servisi olarak tek amacımız, İstanbul'un neresinde olursanız olun, en iyi kombi servis hizmetini bir telefonla ayağınıza kadar getirmek...
Kapıda ödeme kolaylığı ile de en kolay ödeme seçenekli servis hizmeti olarak öne çıkmaktayız...