Güngören Baymak Servisi!

İstanbul'un tüm ilçe ve mahallesinde hızlı baymak kombi servisi hizmetini alabilirsiniz.

Profesyonel teknik ekibimiz 7/24 hizmetinizde. 0212 506 52 36 - 0530 660 60 68

Servisimizden aldığınız tüm hizmetleri kredi kartınız ile kapıda ödemesini gerçekleştirebilirsiniz...

0212 506 52 36 numaralı telefondan bizlere ulaşarak güvenilir baymak kombi servis hizmetini alabilirsiniz.

İstanbul Baymak Kombi Servisleri

  • Orjinal Yedek Parça
  • 1 Yıl Garanti
  • Profesyonel Servis
Orjinal Baymak Yedek Parçaları

Baymak Kombi servisi olarak tavsiyemiz orjinal yedek parça olacaktır. Servisimiz nezninde değiştirilen tüm yedek parçalar orjinal baymak yedek parçalarıdır. Orjinal yedek parçalarda uyum sorunu olmamakla birlikte daha uzun ömür vaad etmektedir.

DEVAMI >>
İşçilik ve Parçada 1 Yıl garanti

Baymak Servisimiz tarafından değiştirilen tüm baymak kombi yedek parçalarına bir yıl işcilikle beraber garanti vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizi mağdur etmeden daha uzun ömürlü bir baymak kombi ile güler yüzlü servis hizmetini yerine getirmiş bulunmaktayız.

DEVAMI >>
Baymak Kombi Bakım Kapsamı

Alanında en az 10 yıllık deneyimi bulunan TECRÜBELİ servis ekibimizle baymak kombinizdeki tüm sıkıntılarda yanınızdayız. İster baymak kombi bakımı isterse de arızalarında en isabetli servis hizmeti için profesyonel teknik kadromuzla yerinde servis hizmetini size sunmaktayız.

DEVAMI >>

0212 506 52 36

Baymak Kombinizin ve tesisatınızın sağlıklı çalışıp uzun ömürlü olması için düzenli olarak bakım yaptırmalısınız. Bakımı yaptırılmayan baymak kombi ve tesisatın verimi düşer ve ömrü kısalır. Verimi düşen baymak kombi daha fazla doğalgaz tüketir ve evinizi daha az ısıtır. Bunlar da size soğuk algınlığı ve kabarık doğalgaz faturaları olarak geri döner. Uzun sure çalıştırılmayan baymak kombi ve tesisat çalıştırılmadan önce mutlaka bakımının yapılması ve parçaların görevlerini yerine getirdiğinden emin olunması gerekir.

Polat Servis