beko Beyaz Eşya Servisibeko Servisi Servis detayları

Çağrı Merkezi: 0212 539 01 21

SERVİS DETAYLARI...

beko marka beyaz eşyalarınızın bakım ve onarım hizmetini kapınıza kadar getiriyoruz. Bir telefon ile tecrübeli teknik ekibimiz en kısa sürede size ulaşır ve en ekonomik servis çözümünü size sunar. Bu hizmetlerimizden sizde yararlanmak istiyorsanız hemen arayın!
0212 539 01 21 - 0537 982 3010
Servisimizde değiştirilmek üzere kullanılan tüm parçalar orjinal beko yedek parçalar olup, 1 yıl boyunca servisimizin garantisi altındadır. Böylelikle güven duyabileceğiniz bir servis anlayışıyla, servis hizmetimize artı bir puan daha katmakta ve müşterilerimizin memnuniyetine giden yolda bir adım daha ilerlemekteyiz...
beko servisinde kullanılan tüm parçalar orjinal beko yedek parçadır. Beyaz eşya servisimiz en kararlı teknik çözüm için orjinal beko yedek parçaları tercih edilmekte ve tavsiye etmektedir.

Profesyonel Servis

Beyaz Eşyalarınızdaki herhangi bir olası arızada ya da memnun kalmadığınız bir durum oluştuğunda hemen bizi arayın. Tecrübeli teknik ekibimiz modern arıza tespit cihazları ile en kısa sürede servis bölgesine yetişir. Güler yüzlü ve profesyonel teknikerlerimiz size en ekonomik servis çözümü sunar.

Sizde bu servis hizmetinden yararlanmak istiyorsanız hemen arayın... 0212 539 01 21