Buderus Kombi Servisine Hoşgeldiniz!

İstanbul'un tüm ilçe ve mahallesinde hızlı buderus kombi servisi hizmetini alabilirsiniz.

Profesyonel teknik ekibimiz 7/24 hizmetinizde. 0212 539 01 21 - 0530 660 60 68

Servisimizden aldığınız tüm hizmetleri kredi kartınız ile kapıda ödemesini gerçekleştirebilirsiniz...

0212 539 01 21 numaralı telefondan bizlere ulaşarak güvenilir buderus kombi servis hizmetini alabilirsiniz.

  • Orjinal Yedek Parça
  • 1 Yıl Garanti
  • Profesyonel Servis
Orjinal Buderus Yedek Parçaları

Buderus Kombi servisi olarak tavsiyemiz orjinal yedek parça olacaktır. Servisimiz nezninde değiştirilen tüm yedek parçalar orjinal buderus yedek parçalarıdır. Orjinal yedek parçalarda uyum sorunu olmamakla birlikte daha uzun ömür vaad etmektedir.

DEVAMI >>
İşçilik ve Parçada 1 Yıl garanti

Buderus Servisimiz tarafından değiştirilen tüm buderus kombi yedek parçalarına bir yıl işcilikle beraber garanti vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizi mağdur etmeden daha uzun ömürlü bir buderus kombi ile güler yüzlü servis hizmetini yerine getirmiş bulunmaktayız.

DEVAMI >>
Buderus Kombi Bakım Kapsamı

Alanında en az 10 yıllık deneyimi bulunan TECRÜBELİ servis ekibimizle buderus kombinizdeki tüm sıkıntılarda yanınızdayız. İster buderus kombi bakımı isterse de arızalarında en isabetli servis hizmeti için profesyonel teknik kadromuzla yerinde servis hizmetini size sunmaktayız.

DEVAMI >>

0212 539 01 21

Buderus Kombinizin ve tesisatınızın sağlıklı çalışıp uzun ömürlü olması için düzenli olarak bakım yaptırmalısınız. Bakımı yaptırılmayan buderus kombi ve tesisatın verimi düşer ve ömrü kısalır. Verimi düşen buderus kombi daha fazla doğalgaz tüketir ve evinizi daha az ısıtır. Bunlar da size soğuk algınlığı ve kabarık doğalgaz faturaları olarak geri döner. Uzun sure çalıştırılmayan buderus kombi ve tesisat çalıştırılmadan önce mutlaka bakımının yapılması ve parçaların görevlerini yerine getirdiğinden emin olunması gerekir.

Polat Servis