Daewoo Beyaz Eşya ServisiDaewoo Servisi Servis Bölgeleri

Çağrı Merkezi: 0212 506 52 36

İSTANBUL DAEWOO SERVİSLERİ

Tüm İstanbul'u ve ilçelerini saran geniş servis ağı ile daewoo servisi hizmetinizde...
Beyaz eşya servisi olarak Daewoo kombi, klima, buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası ve diğer arkastre ürünlerinin servis hizmetini İstanbul'un her ilçe ve mahallesinde sunmaktayız. Beyaz eşya servisi, kart tamiri, bakım ve parça değişim hizmeti vermekteyiz.
İstanbul'un Avrupa ve Anadolu yakasında yılların tecrübesi ve profesyonel teknik ekip ile sürekli hizmetinizdeyiz.
Bir telefon kadar uzağız... 0212 506 52 36 - 0530 660 60 68 numaralı telefondan bize ulaşarak, daewoo servis hizmetinden faydalanabilirsiniz. İstanbul'un her bölgesini ağ gibi saran güçlü teknik kadrosunu bünyesinde barındıran daewoo servisi her geçen gün daha da güçlenmekte, siz kıymetli müşterilemize daha iyi hizmeti hedeflemektedir.


Artık İstanbul ve çevre ilçelerinde de geniş servis ağımız bulunmaktadır. İstanbul'daki servis kalitemizi müşterilerimizden esirgemedik ve kapınıza kadar daewoo servis hizmetini getirdik...


Tecrübeli teknik ekip, gelişen teknolojiye uyum sağlama ve en önemlisi müşteri memnuniyetini benimsemiş bir servis hizmeti sunmaktayız.
Daewoo servisi olarak tek amacımız, İstanbul'un neresinde olursanız olun, en iyi servis hizmetini bir telefonla kapınıza kadar getirmek...
Kapıda ödeme kolaylığı ile de en kolay ödeme seçenekli servis hizmeti olarak öne çıkmaktayız...

İSTANBUL DAEWOO SERVİSLERİ