Daewoo Beyaz Eşya ServisiDaewoo Servisi Servis detayları

Çağrı Merkezi: 0212 506 52 36

SERVİS DETAYLARI...

Daewoo marka beyaz eşyalarınızın bakım ve onarım hizmetini kapınıza kadar getiriyoruz. Bir telefon ile tecrübeli teknik ekibimiz en kısa sürede size ulaşır ve en ekonomik servis çözümünü size sunar. Bu hizmetlerimizden sizde yararlanmak istiyorsanız hemen arayın!
0212 506 52 36 - 0530 660 60 68
Servisimizde değiştirilmek üzere kullanılan tüm parçalar orjinal daewoo yedek parçalar olup, 1 yıl boyunca servisimizin garantisi altındadır. Böylelikle güven duyabileceğiniz bir servis anlayışıyla, servis hizmetimize artı bir puan daha katmakta ve müşterilerimizin memnuniyetine giden yolda bir adım daha ilerlemekteyiz...
Daewoo servisinde kullanılan tüm parçalar orjinal daewoo yedek parçadır. Beyaz eşya servisimiz en kararlı teknik çözüm için orjinal daewoo yedek parçaları tercih edilmekte ve tavsiye etmektedir.

Profesyonel Servis

Beyaz Eşyalarınızdaki herhangi bir olası arızada ya da memnun kalmadığınız bir durum oluştuğunda hemen bizi arayın. Tecrübeli teknik ekibimiz modern arıza tespit cihazları ile en kısa sürede servis bölgesine yetişir. Güler yüzlü ve profesyonel teknikerlerimiz size en ekonomik servis çözümü sunar.

Sizde bu servis hizmetinden yararlanmak istiyorsanız hemen arayın... 0212 506 52 36