Vaillant Kombi Servisine Hoşgeldiniz!

İstanbul'un tüm ilçe ve mahallesinde hızlı vaillant kombi servisi hizmetini alabilirsiniz.

Profesyonel teknik ekibimiz 7/24 hizmetinizde. 0212 506 52 36 - 0530 660 60 68

Servisimizden aldığınız tüm hizmetleri kredi kartınız ile kapıda ödemesini gerçekleştirebilirsiniz...

0212 506 52 36 numaralı telefondan bizlere ulaşarak güvenilir vaillant kombi servis hizmetini alabilirsiniz.

İstanbul Vaillant Kombi Servisleri

  • Orjinal Yedek Parça
  • 1 Yıl Garanti
  • Profesyonel Servis
Orjinal Vaillant Yedek Parçaları

Vaillant Kombi servisi olarak tavsiyemiz orjinal yedek parça olacaktır. Servisimiz nezninde değiştirilen tüm yedek parçalar orjinal vaillant yedek parçalarıdır. Orjinal yedek parçalarda uyum sorunu olmamakla birlikte daha uzun ömür vaad etmektedir.

DEVAMI >>
İşçilik ve Parçada 1 Yıl garanti

Vaillant Servisimiz tarafından değiştirilen tüm vaillant kombi yedek parçalarına bir yıl işcilikle beraber garanti vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizi mağdur etmeden daha uzun ömürlü bir vaillant kombi ile güler yüzlü servis hizmetini yerine getirmiş bulunmaktayız.

DEVAMI >>
Vaillant Kombi Bakım Kapsamı

Alanında en az 10 yıllık deneyimi bulunan TECRÜBELİ servis ekibimizle vaillant kombinizdeki tüm sıkıntılarda yanınızdayız. İster vaillant kombi bakımı isterse de arızalarında en isabetli servis hizmeti için profesyonel teknik kadromuzla yerinde servis hizmetini size sunmaktayız.

DEVAMI >>

0212 506 52 36

Vaillant Kombinizin ve tesisatınızın sağlıklı çalışıp uzun ömürlü olması için düzenli olarak bakım yaptırmalısınız. Bakımı yaptırılmayan vaillant kombi ve tesisatın verimi düşer ve ömrü kısalır. Verimi düşen vaillant kombi daha fazla doğalgaz tüketir ve evinizi daha az ısıtır. Bunlar da size soğuk algınlığı ve kabarık doğalgaz faturaları olarak geri döner. Uzun sure çalıştırılmayan vaillant kombi ve tesisat çalıştırılmadan önce mutlaka bakımının yapılması ve parçaların görevlerini yerine getirdiğinden emin olunması gerekir.

POLAT Servis