Viessmann Kombi Servisine Hoşgeldiniz!

İstanbul'un tüm ilçe ve mahallesinde hızlı viessmann kombi servisi hizmetini alabilirsiniz.

Profesyonel teknik ekibimiz 7/24 hizmetinizde. 0212 539 19 39 - 0530 660 60 68

Servisimizden aldığınız tüm hizmetleri kredi kartınız ile kapıda ödemesini gerçekleştirebilirsiniz...

0212 539 19 39 numaralı telefondan bizlere ulaşarak güvenilir viessmann kombi servis hizmetini alabilirsiniz.

İstanbul Viessmann Kombi Servisleri

  • Orjinal Yedek Parça
  • 1 Yıl Garanti
  • Profesyonel Servis
Orjinal Viessmann Yedek Parçaları

Viessmann Kombi servisi olarak tavsiyemiz orjinal yedek parça olacaktır. Servisimiz nezninde değiştirilen tüm yedek parçalar orjinal viessmann yedek parçalarıdır. Orjinal yedek parçalarda uyum sorunu olmamakla birlikte daha uzun ömür vaad etmektedir.

DEVAMI >>
İşçilik ve Parçada 1 Yıl garanti

Viessmann Servisimiz tarafından değiştirilen tüm viessmann kombi yedek parçalarına bir yıl işcilikle beraber garanti vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizi mağdur etmeden daha uzun ömürlü bir viessmann kombi ile güler yüzlü servis hizmetini yerine getirmiş bulunmaktayız.

DEVAMI >>
Viessmann Kombi Bakım Kapsamı

Alanında en az 10 yıllık deneyimi bulunan TECRÜBELİ servis ekibimizle viessmann kombinizdeki tüm sıkıntılarda yanınızdayız. İster viessmann kombi bakımı isterse de arızalarında en isabetli servis hizmeti için profesyonel teknik kadromuzla yerinde servis hizmetini size sunmaktayız.

DEVAMI >>

0212 539 19 39

Viessmann Kombinizin ve tesisatınızın sağlıklı çalışıp uzun ömürlü olması için düzenli olarak bakım yaptırmalısınız. Bakımı yaptırılmayan viessmann kombi ve tesisatın verimi düşer ve ömrü kısalır. Verimi düşen viessmann kombi daha fazla doğalgaz tüketir ve evinizi daha az ısıtır. Bunlar da size soğuk algınlığı ve kabarık doğalgaz faturaları olarak geri döner. Uzun sure çalıştırılmayan viessmann kombi ve tesisat çalıştırılmadan önce mutlaka bakımının yapılması ve parçaların görevlerini yerine getirdiğinden emin olunması gerekir.

Polat Servis